Potrzebujesz porady?
Zadzwoń +48 531-170-281

 

 

Plotery laserowe BRM

Plotery laserowe przeznaczone do obróbki szerokiej gamy materiałów i różnych zastosowań produkcyjnych

BRM Lasers oferuje szeroką gamę urządzeń laserowych przeznaczonych obróbce wielu typów materiałów w różnych gałęziach przemysłu, a także w mniejszych zakładach usługowych i produkcyjnych. W ciągu ostatnich kilku lat, wraz z naszymi partnerami stale ulepszaliśmy nasze urządzenia laserowe. Ten ciągły wysiłek by ulepszać i rozwijać nasze produkty jest jednym z podstaw działalności naszej firmy.

Obecnie w naszej ofercie znajdją się cztery różne grupy urządzeń laserowych. Wszystkie oparte są na technologiil laserowej ale dedykowane są dla różnych grup odbiorców od małych zakładów i hobbystów począwszy po duże zakłady produkcyjne. Jesteśmy przekonani, że możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania dla Państwa bez względu na rodzaj i wielkość prowadzonej działalności i potrzeb.

Poniżej znajdą Państwo przeląd różnych kategorii naszych urządzeń laserowych znajdujących się w naszej ofercie. Jeżeli mają Państwo pytania lub są zainteresowani przetestowaniem naszych urządzeń prosimy o kontakt z nami.

Lasery CO2 BRM

Nasza główna linia produktowa: Zamknięte plotery laserowe CO2 do cięcia i grawerowania. Te uniwerslane urządzenia laserowe są przeznaczone do precyzyjnego cięcia i grawerowania szerokiej gamy materiałów jak, akryl,laminat grawerski,sklejka,drewno,mdf, papier, karton i wiele innych. Urządzenia są dostępne w kilku rozmiarach stołów roboczych i różnych mocach źródeł laserowych co determinuje ich przeznaczenie i zastosowanie. Ceny tych systemów laserowych wraz z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami zaczynaja się już od €9.750 (bez. VAT).

Więcej o zamkniętych ploterach laserowych BRM Co2

 

maszyna do grawerowania laserowego

Otwarte wielkoformatowe plotery laserowe Co2

Nasze otwarte wielkoformatowe plotery laserowe Co2 dzięki otwartej budowie i łatwemu dostępowi do pola roboczego są idealne do obróbki dużych arkuszy materiałów jak akryl, drewno, sklejka,MDF itp. Te urządzenia laserowe przeznaczone do szybkiego i precyzyjnego cięcia oraz grawerowania mogą zostać wyposażone w źródła szklane lub opcjonalnie w źródła RF. Te uniwersalne urządzenia laserowe są już dostępne od ceny  € 19.500 (bez. VAT)

Więcej o otwartych ploterach laserowych BRM Co2

 

cięcie laserowe

Plotery laserowe BRM do cięcia metalu

Lasery z możliwością cięcia metalu są naszą nową grupą produktową. Posiadają one takie same możliwości cięcia i grawerowania materiałów jak pozostałe nasze plotery laserowe CO2 jednakże dzięki dodatkowi tlenu do procesu obróbki laserowej i specjalnej głowicy lasera mają możliwość cięcia blach do grubości 1.2 mm a z opcjonalnym  źródłem RF cięcia blach do grubości 2,0 mm. Cena tych uniwersalnych ploterów laserowych zaczyna się już od kwoty € 19.950 (bez. VAT)

Więcej o laserach BRM do cięcia metalu

maszyna do grawerowania laserowego

Lasery Fiber – Znakowarki i Grawerki Fiber BRM

Lasery BRM Fiber różnią się od pozostałych ploterów laserowych ponieważ zastosowanow w nich zupełnie inne technologie niż w laserach Co2. Inna technologia determinuje też inną grupę przeznaczenia i użytkowników. Lasery Fiber są dedykowanie głównie do bardzo szybkiego znakowania i grawerowania tekstu lub zdjęć na metalach lub innych materiałach syntetycznych bez konieczności stosowania preparatów chemicznych. Lasery BRM Fiber cechuje długa żywotność, niezawodność i niskie zużycie energii. Ceny naszych znakowarek Fiber zaczynają się już od € 17.950 (bez. VAT).

Poznaj wszystkie możliwości jakie oferują Fiber Lasery

fiberlaser-engraver-brmlasers-1

Serwis

Nasz zespół wykwalifikowanych techników jest gotowy do Państwa dyspozycji. W wypadku problemów technicznych jesteśmy dostępni 24/7 Więcej informacji brmlasers-service-4317-vk

Porady

Potrzebujesz porady odnośnie systemu laserowego dostosowanego do twoich potrzeb. Zawsze z przyjemnością doradzimy odnośnie możliwości zastosowań systemów laserowych. Więcej informacji brmlasers-advice

Salon wystawowy

W naszym salonie wystawowym możesz zapoznać się z kilkoma naszymi urządzeniami. Możemy również przeprowadzić dla państwa pokaz możliwości laserów BRM. Więcej informacji brmlasers-showroom
Przedstawiciel Handlowy:
  
DS-Laser Sp.J.
   ul.Garncarska 46    42-202 Częstochowa    Tel. +48 531-170-281      
BRM LASERS BV
     Ambachtsstraat 43    7102 DW Winterswijk    Tel. +31 (0)544 350320    Fax: (0)544 350322       Handelsregister: 09141897    BTW nr; NL812962990 B01